Mladá dívka - pátek - kafe s kolegy
Páteční kafe s kolegy
Léňa  

Páteční kafe s kolegy

Ahoj,

jsem Léňa a starám se o web, e-shop, sociální sítě a o marketing celkově. Abychom se lépe poznali, rozhodla jsem se Vám umožnit trochu nahlédnout do zákulisí naší firmy. Spouštím tedy nový týdeník „Páteční kafe s kolegy“.

Každý pátek zajdu na kafe s některým z mých kolegů a vyzpovídám ho za Vás. Později si tedy můžete přečíst o tom, jaká je náplň práce lidí v naší firmě na různých pozicích, co to všechno obnáší, jak jsou ve firmě spokojení, co je na jejich práci baví a co naopak nesnáší. Budu se jich také ptát, kde nasbírali své zkušenosti pro tuto práci, jak se k ní dostali, kam se za tu dobu posunuli a jak je ovlivnil poslední rok a půl, který zacloumal s námi všemi.

Začneme od začátku

Říká se: „Ryba smrdí vždy od hlavy!“ Půjdu tedy od začátku a v pátek vytáhnu na kafe našeho šéfa – majitele, pana Jiřího Hoffmanna. Zeptám se ho na minulost i na to, jak on osobně vidí budoucnost. Také se ho budu ptát na různé aspekty jeho práce, zjistím, jaká je náplň jeho pracovního dne a zeptám se i na to, kam by chtěl, aby se firma dostala a jakým směrem by se podle něj měla ubírat. Určitě to bude velmi zajímavý rozhovor, tak nezapomeňte v pátek sledovat náš blog, konkrétně týdenní seriál „Páteční kafe s kolegy“.

L.

book cover mockup for Nábytek STYL Turnov

Vyberte si vybavení svého domu, bytu či zahrady kdykoli a z pohodlí domova

Navštivte náš e-shop a vyberte si ze stovek produktů pro Vaši domácnost, zahradu, balkón či terasu

Vyrazit nakupovat >>