Sedací souprava ERA kožená hnědá elegantní dvojsed JECH - Nábytek STYL Turnov
Sortiment
Léňa  

Sedací soupravy

AKSAMITE

Aksamite je špičkový český výrobce sedacích souprav, postelí a v současné době i matrací a dalšího nábytku. Firma sídlí v jižních Čechách, má dlouholetou tradici a neustále roste. Sedačky Aksamite jsou velmi kvalitní a můžete si je s pomocí našich odborných poradkyň na prodejně poskládat sami podle Vašich představ a prostorových možností. Jsou krásné, designové, zajímavé, velmi pohodlné a pyšní se prvotřídní kvalitou. Firma AKSAMITE je zakládajícím členem Cechu čalouníků a dekoratérů, Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů.

LUMCO

Firma Lumco je jen o 2 roky mladší, než Nábytek STYL. Je to český výrobce sedacích souprav, křesel, taburetů a dalších doplňků do obývacích pokojů. Špičkové dílenské opracování a kvalitní materiály, které používají, z nich dělají opět obchodního partnera, za jehož výrobky hrdě stojíme a rádi Vám je nabízíme. Víme totiž, že ani tady nesáhneme vedle a sedačku, křeslo nebo taburet, který Vám dodáme, bude v prvotřídní kvalitě. Opět, stejně jako u Aksamite, máte i tady velké množství možností, jak si vše poskládat podle Vašich představ. Aby Vám vše co nejlépe ladilo s Vaším interiérem, můžete si vybrat potahovou látku hned z několika velmi obsáhlých vzorníků.

JECH

Kdo by neznal tuhle českou klasiku… Firma Jech CZ s. r. o. je velmi známou a oblíbenou českou značkou sedacích souprav. Kromě nich také vyrábí křesla, židle, stoly a nábytek pro pečovatelské domy. Jsou známí jak svým designem, tak i kvalitou výroby a firemními hodnotami, ve kterých je na prvním místě rodina. Jak sami říkají: „Kdo nelení, toho ocení!“, nasbírali tedy už pěkných pár ocenění a certifikátů. Mimo jiné se věnují také dobročinným aktivitám a to zase oceňujeme my.

Sedací soupravy této firmy už nemáme moc často vystavené přímo na prodejně v Turnově, ale stále s nimi spolupracujeme. Můžete si u nás prohlédnout jejich vzorníky látek, katalog, o všem se s námi poradit a rádi Vám pomůžeme se vším včetně objednávky.

DALŠÍ DODAVATELÉ

Dále u nás najdete sedací soupravy a křesla např. od firem TP Slaný, Vaculík, FAGUS Nábytek nebo PF Nábytek. Všichni tito výrobci jsou z České republiky, jedná se tedy o české výrobky prvotřídní kvality.

 

book cover mockup for Nábytek STYL Turnov

Vyberte si vybavení svého domu, bytu či zahrady kdykoli a z pohodlí domova

Navštivte náš e-shop a vyberte si ze stovek produktů pro Vaši domácnost, zahradu, balkón či terasu

Vyrazit nakupovat >>